NLP

De kracht van NLP

9.4 (op basis van 216 beoordelingen)
De training
Praktisch
Data en kosten
Inschrijven

Doelgerichter en effectiever communiceren met NLP

Hoe werken jouw denkpatronen, je taalgebruik en hoe beïnvloeden deze elementen jouw gedrag? Neuro-Liguïstisch Programmeren (NLP) gaat over deze wisselwerking. Tijdens deze driedaagse ervaringsgerichte cursus/training leer je de basisprincipes van NLP. Je leert kijken naar jouw manier van communiceren. En… hoe je deze doelgericht en effectief kunt veranderen.

Wat leer je in de cursus NLP?

In de training:

  • Leer je doelgericht te communiceren waarmee je een positieve invloed krijgt op je communicatie met anderen.
  • Je leert waarom mensen doen wat ze doen.
  • Je leert verbaal én non-verbaal waar te nemen.
  • Je leert je af te stemmen op je gesprekspartner waardoor je gesprekken kan voeren met behoud van de relatie.
  • Je leert hoe je invloed kan krijgen en gebruik kan maken van verschillende waarnemingsposities. Hierdoor verloopt je communicatie met anderen soepeler.
  • Je onderzoekt met welke filters je naar de wereld kijkt en wat je belemmert om te doen wat je wilt doen. Je krijgt een nauwkeurig beeld met welke overtuigingen en daaraan gekoppelde handelingen je jezelf vastzet of ruimte kunt geven.
  • Je krijgt inzicht in het samenspel van jouw denken, voelen en doen.
  • Je leert met specifieke vragen gericht door te vragen, ervaringen te structureren en in een ander kader te plaatsen waardoor je makkelijker in gesprekken tot de kern kan komen.
  • Tot slot leer je helderder te worden in je korte en lange termijn doelen en krijg je zicht op wat je onbewust belemmert om je doelen te halen.

 

In de training wordt veel geoefend, afgewisseld met korte theoretische inleidingen.

NLP, voor wie?

Voor iedereen die zijn/haar manier van communiceren in werk of privésituaties wil verbeteren aan de hand van de gestructureerde modellen van NLP. Verwacht wordt dat je bereid bent te onderzoeken hoe je communiceert met anderen. Een open houding is daarom een voorwaarde.
Deelnemers aan deze training komen uit alle sectoren, waar mensen streven naar professionele autonomie en met anderen samenwerken, anderen mensen begeleiden of coachend leidinggeven.

Tijdsinvestering

De studiebelasting voor het volgen van de lessen bedraagt 18 uur.

Startdatum 2 juni 2025

Data en tijden
Data

2, 3 en 16 juni 2025

Tijden

De trainingsdagen zijn van 10.00 tot 17.00 uur.

Bekijk informatie
Trainer
Bekijk trainers
Kosten
Prijs

De kosten van de training bedragen € 590,–. Dit is inclusief koffie/thee en lunch.

Bekijk informatie

Startdatum 6 november 2025

Data en tijden
Data

6, 7 en 21 november 2025

Tijden

De trainingsdagen zijn van 10.00 tot 17.00 uur.

Bekijk informatie
Trainer
Bekijk trainers
Kosten
Prijs

De kosten van de training bedragen € 595,–. Dit is inclusief koffie/thee en lunch.

Bekijk informatie

Startdatum 3 juni 2026

Data en tijden
Data

3, 4 en 24 juni 2026

Tijden

De trainingsdagen zijn van 10.00 tot 17.00 uur.

Bekijk informatie
Trainer
Bekijk trainers
Kosten
Prijs

De kosten van de training bedragen € 595,–. Dit is inclusief koffie/thee en lunch.

Bekijk informatie

Ik wil me inschrijven voor de De kracht van NLP

Accreditaties

Deze training is geaccrediteerd door de volgende organisaties:

18 PE punten
Erkend door NVNLP
30 scholingspunten

Reacties van onze deelnemers

 

‘Heerlijke training om meer inzicht te krijgen in jezelf en de reacties van anderen, op weg naar autonomie.’

Freerk Boschma

‘Deze NLP training beveel ik aan alle (psychosomatische) fysiotherapeuten aan. Wat mij betreft moet dit en verplichte nascholing worden!’

Mirjam, psychosomatisch fysiotherapeut

‘Top ervaring! Erg leerzaam en duidelijke basis om NLP toe te passen in het dagelijks leven.’

Martijn, account manager

‘Leerzame en praktische NLP training, waarin je aan je eigen persoonlijke doelen werkt. De training is in een rustige omgeving met een goed verzorgde lunch en een trainer die je echt verder helpt en rust uitstraalt.’

Caroline de Jong, lerares basisonderwijs

‘Het is een cadeautje een training van Corael. Een investering in jezelf. Je kunt het niet kopen maar je moet het zelf doen. en je wordt daarin op een uitstekende manier begeleid.’

Gerda Peters, communicatieadviseur gemeente Rheden

‘Veel voor weinig.’

Ivo Rijerse, trainer/coach

‘Nuttig, leerzaam en boven verwachting ook nog heel leuk.’

Carin Lam, billing specialist

‘De kracht van NLP is veel meer dan communicatie. Geen trucjes, maar echt contact met mensen/met elkaar!’

Bart, Beleidsmedewerker

‘Veel zelfinzicht, een eyeopener.’

Angelique Heijboer, senior adviseur HR

Trainer

De training wordt gegeven door:

Paul Martin Raspe
(CTA)

Persoonlijk verhaal

Paul Martin werkt als trainer en co-trainer bij Corael Opleidingen.
Hij heeft vanaf 2013 een eigen praktijk als coach/begeleider voor persoonlijke ontwikkeling, zowel individueel als in groepen (teams). Hij geeft trainingen over diversiteit, inclusief beleid en ‘veilig sportklimaat’ bij (prof-) sportclubs en -bonden en hij is LVV...

Inloggen

Wachtwoord vergeten?